Raad van Bestuur

 

Voorzitter

Michel de Paepe 
Professor toegepaste thermodynamica en warmteoverdracht - Universiteit Gent

michel.depaepe@ugent.be

Linkedin  twitter

Penningmeester

Peter Suys
Zaakvoerder - Eurabo

peter.suys@eurabo.be

Linkedin  twitter

Bestuurslid

Alexander Rickert
Product Manager - Sto

a.rickert@sto.com

 

Bestuurslid

Hugo Monteyne
Zaakvoerder - Dairco

passiveoffice@yahoo.com

Linkedin

Bestuurslid

Johan Van Hirtum
Zaakvoerder - Van Hirtum Geudens

johan@vanhirtum.be

Linkedin

Bestuurslid

Pascal Vandelannoote
Sales & marketing director Benelux - Cellumat

pascal.vandelannoote@cellumat.eu

Linkedin

Bestuurslid

Piet Kerckhof
Zaakvoerder - Aché Ligno Architecten

piet@ache-ligno.be

Linkedin  twitter

Bestuurslid

Pieter Van Laere
Sustainable Development Manager - Saint-Gobain Isover

pieter.vanlaere@saint-gobain.com

Linkedin

Bestuurslid

Tom De Prêtre
Financieel verantwoordelijke - Decleir Houtcontructies

tom.depretre@decleir.eu

 

Bestuurslid

Toon Possemiers
Algemeen directeur - Cenergie

toon.possemiers@cenergie.be

Linkedin