Raad van Bestuur

Michel de Paepe
Voorzitter

Michel de Paepe
Professor Technisch thermodynamica en warmteoverdracht (vakgroep mechanica van stroming warmte en verbranding - Universiteit Gent)

michel.depaepe@ugent.be

Linkedin  twitter

Peter Suys
Penningmeester

Peter Suys
Zaakvoerder - Eurabo

peter.suys@eurabo.be

Linkedin  twitter

Bestuurslid

Alexander Rickert
Product Manager - Sto

a.rickert@sto.com

Bestuurslid

Johan Van Hirtum
Zaakvoerder - Van Hirtum Geudens

johan@vanhirtum.be

Linkedin

Pascal Vandelannoote
Bestuurslid

Pascal Vandelannoote
Sales & marketing director Benelux - Cellumat

pascal.vandelannoote@cellumat.eu

Linkedin

Piet Kerckhof
Bestuurslid

Piet Kerckhof
Zaakvoerder - Aché Ligno Architecten

piet@ache-ligno.be

Linkedin  twitter

Pieter Van Laere
Bestuurslid

Pieter Van Laere
Sustainable Development Manager - Saint-Gobain Isover

pieter.vanlaere@saint-gobain.com

Linkedin

Bestuurslid

Els Vanden Berghe
Executive Business Unit Manager E20 nv

Els.VandenBerghe@abo-group.eu

Linkedin

Bestuurslid

Eric Van de Heyning
Zaakvoerder WOODinc

eric@woodinc.be

Linkedin